
TAJB225K020RNJ
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
TAJB225K020RNJ — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 1210. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TAJB225K020RNJ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 5.82 до 34.45 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 1210 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 3.5 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 2.2 µF |
| Package / Case: | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Voltage - Rated: | 20 V |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 3.5Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TAJB225K020RNJ | 18 шт. | від 5.82 грн 100+: 5.82 грн1000+: 5.46 грн5000+: 5.1 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TAJB225K020R | 2712 | від 28.61 грн 1+: 28.61 грн10+: 20.18 грн50+: 14.27 грн100+: 12.3 грн118+: 8.23 грн324+: 7.73 грн2000+: 7.59 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TAJB225K020RNJ | 5968 | від 34.45 грн 1+: 34.45 грн10+: 15.61 грн100+: 13.99 грн500+: 11.25 грн2000+: 10.33 грн10000+: 9.49 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TAJB225K020RNJ | 1119 | від 34.45 грн 1+: 34.45 грн10+: 20.88 грн50+: 15.59 грн100+: 13.96 грн500+: 11.22 грн1000+: 10.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
