Зображення корпусу уточнюється
TAJE476K035RNJ
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TAJE476K035RNJ — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TAJE476K035RNJ.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 78.96 до 470.93 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 35 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 400 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 0.9 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 47 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 35 V |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.169" (4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 900mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TAJE476K035RNJ | 66 шт. | від 78.96 грн 1+: 78.96 грн | SEA | Купити |
| TAJE476K035RNJ | 40 шт. | від 79.55 грн 100+: 79.55 грн1000+: 74.58 грн5000+: 69.61 грн | Віаком | Купити |
| TAJE476K035RNJ | 1607 шт. | від 99.3 грн 1+: 99.3 грн | Filur | Купити |
| TAJE476K035R | Є в наявності | від 100.78 грн 1+: 100.78 грн2+: 99.01 грн5+: 90.71 грн | IMRAD | Купити |
| TAJE476K035RNJ | 2 | від 136.32 грн 1+: 136.32 грн | vdmais | Купити |
| TAJE476K035RNJ | 2 | 470.93 грн | Квазар-Мікро (станом на 23.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TAJE476K035RNJ | 2150 | від 178.44 грн 1+: 178.44 грн10+: 122.52 грн50+: 100.21 грн100+: 93.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TAJE476K035RNJV | 54 | від 182.66 грн 1+: 182.66 грн10+: 147.95 грн50+: 129.14 грн100+: 113 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TAJE476K035R | 2652 | від 213.57 грн 1+: 213.57 грн5+: 168.61 грн9+: 117.32 грн23+: 111 грн75+: 109.6 грн100+: 108.19 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TAJE476K035RNJ | 11157 | від 231.13 грн 1+: 231.13 грн10+: 172.12 грн50+: 148.94 грн100+: 130.67 грн400+: 122.24 грн800+: 120.84 грн2000+: 116.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TAJE476K035RNJV | 400 | від 446.11 грн 1+: 446.11 грн400+: 446.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
