
UPW1E222MHD
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
UPW1E222MHD — електронний компонент виробника Nichicon, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників UPW1E222MHD.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 117.41 до 144.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Nichicon |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 2200 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Polarization: | Polar |
| Voltage - Rated: | 25 V |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 2.134 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency: | 2.51 A @ 100 kHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| UPW1E222MHD3CV | 254 | від 117.41 грн 1+: 117.41 грн10+: 82.26 грн100+: 56.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UPW1E222MHD1TN | 1944 | від 120.22 грн 1+: 120.22 грн10+: 68.83 грн100+: 55.19 грн250+: 55.19 грн500+: 48.86 грн1000+: 46.75 грн2500+: 44.29 грн10000+: 40.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UPW1E222MHD6 | 1937 | від 121.62 грн 1+: 121.62 грн10+: 75.93 грн50+: 59.05 грн100+: 52.09 грн400+: 52.02 грн1200+: 50.13 грн2000+: 46.82 грн5200+: 44.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UPW1E222MHD3 | 487 | від 125.84 грн 1+: 125.84 грн10+: 51.74 грн50+: 47.45 грн100+: 46.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UPW1E222MHD6TN | 1011 | від 132.17 грн 1+: 132.17 грн10+: 88.58 грн50+: 73.12 грн100+: 60.32 грн250+: 60.32 грн500+: 52.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| UPW1E222MHD3 | 500 | від 134.98 грн 1+: 134.98 грн10+: 88.16 грн50+: 68.59 грн100+: 62.42 грн500+: 51.79 грн1000+: 48.44 грн2500+: 44.87 грн5000+: 42.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UPW1E222MHD | 478 | від 135.69 грн 1+: 135.69 грн10+: 88.37 грн50+: 68.78 грн100+: 62.59 грн500+: 51.94 грн1000+: 48.59 грн2500+: 45.01 грн5000+: 42.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UPW1E222MHD1TN | 203 | від 135.69 грн 1+: 135.69 грн10+: 88.37 грн50+: 68.78 грн100+: 62.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UPW1E222MHD6 | 1498 | від 141.31 грн 1+: 141.31 грн10+: 92.24 грн50+: 71.93 грн400+: 55.73 грн800+: 52.03 грн1200+: 50.17 грн2800+: 46.87 грн5200+: 44.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| UPW1E222MHD6TN | 484 | від 144.83 грн 1+: 144.83 грн10+: 94.7 грн50+: 73.89 грн100+: 67.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
