Зображення корпусу уточнюється
LFSPXO025165
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LFSPXO025165 — електронний компонент виробника IQD, категорія Crystals. Корпус: 4-SMD, No Lead. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LFSPXO025165.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 104.66 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | IQD |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, No Lead |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Type: | XO (Standard) |
| Output: | CMOS |
| Function: | Enable/Disable |
| Frequency: | 25 MHz |
| Base Resonator: | Crystal |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Current - Supply (Max): | 12mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LFSPXO025165 | 11670 | від 104.66 грн 1+: 104.66 грн10+: 91.18 грн25+: 86.2 грн50+: 82.62 грн100+: 79.21 грн250+: 74.9 грн500+: 71.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LFSPXO025165 | 5756 | від 104.66 грн 1+: 104.66 грн10+: 91.32 грн25+: 82.19 грн100+: 78.67 грн250+: 73.76 грн500+: 70.95 грн1000+: 66.03 грн3000+: 62.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Crystals
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
