
TS555
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
TS555 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Crystals. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TS555.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 14.32 до 98.98 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 16V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Type: | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Frequency: | 2.7MHz |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply: | 65 µA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TS555IDT | 390 шт. | від 14.32 грн 1+: 14.32 грн10+: 13.13 грн100+: 11.93 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| TS555IDT | 157 шт. | від 14.32 грн 1+: 14.32 грн10+: 13.13 грн100+: 11.93 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| TS555 | 252 шт. | від 19.13 грн 1+: 19.13 грн | Ворон | Купити |
| TS555IDTTR | Є в наявності | від 49 грн 1+: 49 грн4+: 46.06 грн12+: 44.1 грн50+: 42.63 грн | IMRAD | Купити |
| TS555IN | 1 | 56.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TS555IDTTR | 91 | від 80.59 грн 1+: 80.59 грн10+: 58.62 грн22+: 43.73 грн61+: 41.35 грн2500+: 41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TS555IDTTR | 193 | від 98.98 грн 1+: 98.98 грн10+: 71.74 грн25+: 65.03 грн100+: 57.65 грн250+: 54.12 грн500+: 51.99 грн1000+: 51.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Crystals
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
