
1.5KE6.8CA
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
1.5KE6.8CA — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія TVS Diodes. Корпус: DO-201AA, DO-27, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1.5KE6.8CA.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 12.54 до 126.13 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Type: | Zener |
| Power Dissipation: | 1500 W |
| Standard Pack Qty: | 1250 |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6.45V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 10.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.8V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 144.8A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5KE6.8CA-CDI | 1070 | від 12.54 грн 5+: 12.54 грн25+: 10.51 грн100+: 9.32 грн105+: 9.25 грн290+: 8.69 грн625+: 8.41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1.5KE6.8CA | 1325 | від 15.42 грн 1+: 15.42 грн10+: 11.35 грн100+: 8.83 грн500+: 7.71 грн1000+: 7.36 грн2000+: 6.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1.5KE6.8CA-DIO | 316 | від 21.44 грн 1+: 21.44 грн10+: 18.01 грн25+: 16.26 грн79+: 12.33 грн215+: 11.63 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1.5KE6.8CABUL | 8500 | від 23.82 грн 500+: 23.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1.5KE6.8CA | 2000 | від 31.53 грн 1+: 31.53 грн10+: 27.89 грн50+: 26.07 грн100+: 22.42 грн250+: 19.62 грн500+: 15.14 грн1000+: 12.4 грн2000+: 11.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1.5KE6.8CA-LF | 436 | від 31.67 грн 1+: 31.67 грн10+: 26.21 грн67+: 14.43 грн183+: 13.66 грн2400+: 13.52 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1.5KE6.8CA | 1140 | від 49.82 грн 1+: 49.82 грн10+: 38.47 грн100+: 23.05 грн500+: 22.84 грн1250+: 19.34 грн2500+: 15.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1.5KE6.8CA-B | 366 | від 66.57 грн 1+: 66.57 грн10+: 41.62 грн100+: 27.22 грн500+: 21.03 грн1000+: 19.03 грн2000+: 17.35 грн5000+: 15.53 грн10000+: 15.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1.5KE6.8CA | 14940 | від 74.98 грн 1+: 74.98 грн10+: 45.9 грн100+: 29.57 грн500+: 23.33 грн1200+: 18.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1.5KE6.8CA | 876 | від 79.88 грн 1+: 79.88 грн10+: 49.96 грн100+: 32.67 грн500+: 25.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1.5KE6.8CA-DC | 2202 | від 126.13 грн 1+: 126.13 грн3+: 94.6 грн10+: 34.69 грн25+: 28.38 грн100+: 22.07 грн103+: 9.32 грн282+: 8.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
