
10BQ100
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
10BQ100 — електронний компонент виробника SMC DIODE SOLUTIONS, категорія Single Diodes. Корпус: SMB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 10BQ100.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 4.15 до 25.88 грн
Є в Україні
11
| Виробник: | SMC DIODE SOLUTIONS |
|---|---|
| Корпус: | SMB |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 100 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 1A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 780 mV @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 µA @ 100 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Schottky |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AA, SMB |
| Capacitance @ Vr, F: | 26pF @ 5V, 1MHz |
| Operating Temperature - Junction: | -55°C ~ 175°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 10BQ100TR | Є в наявності | від 4.15 грн 1+: 4.15 грн10+: 4.06 грн50+: 3.84 грн | IMRAD | Купити |
| 10BQ100 | 1662 шт. | від 5 грн 4+: 5 грн10+: 4.5 грн100+: 4.1 грн | Радіомаг | Купити |
| 10BQ100TR | 350 | від 5.25 грн 1+: 5.25 грн | vdmais | Купити |
| 10BQ100TRPBF | 7 шт. | від 6.25 грн 1+: 6.25 грн10+: 5.62 грн100+: 5 грн1000+: 4.69 грн5000+: 4.37 грн | Віаком | Купити |
| 10BQ100 | 389 шт. | від 7.8 грн 1+: 7.8 грн | IntCom | Купити |
| 10BQ100 | 65 | від 8.3 грн 1+: 8.3 грн | Eurocom Components | Купити |
| 10BQ100TRPBF | 303 шт. | від 8.5 грн 1+: 8.5 грн | Filur | Купити |
| 10BQ100 | 156 | 8.6 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 10BQ100 | 3 | від 13.4 грн 1+: 13.4 грн | vdmais | Купити |
| 10BQ100 | 1 шт. | від 20 грн 1+: 20 грн10+: 5 грн | Радіомаг | Купити |
| 10BQ100 | 408 шт. | ЕлКом | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
