
1N4148WT-7
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
1N4148WT-7 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Single Diodes. Корпус: SOD-523. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N4148WT-7.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 0.85 до 18.88 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | SOD-523 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 80 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 125mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1 V @ 50 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 75 V |
| Speed: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Capacitance @ Vr, F: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Reverse Recovery Time (trr): | 4 ns |
| Operating Temperature - Junction: | -55°C ~ 150°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N4148WT | 500 шт. | від 0.85 грн 1+: 0.85 грн | SEA | Купити |
| 1N4148WT-7 | 10 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N4148WT-7 | 277 | від 14.69 грн 1+: 14.69 грн10+: 8.81 грн100+: 5.47 грн500+: 3.98 грн1000+: 3.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4148WT-7 | 6330 | від 14.76 грн 1+: 14.76 грн10+: 8.32 грн100+: 5.04 грн500+: 3.99 грн1000+: 3.57 грн3000+: 2.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4148WT-76K | 3229 | від 16.09 грн 1+: 16.09 грн10+: 9.86 грн100+: 6.11 грн500+: 4.46 грн1000+: 3.93 грн2000+: 3.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4148WT-76K | 630 | від 18.88 грн 1+: 18.88 грн10+: 11.05 грн100+: 6.78 грн500+: 5.32 грн1000+: 4.13 грн2500+: 3.71 грн6000+: 2.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
