
1N4740A
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
1N4740A — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N4740A.
Всього пропозицій
28
Ціни
від 0.621 до 54.76 грн
Є в Україні
8
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 7.6 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 7 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 10 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N4740A | 1543 шт. | від 0.62 грн 1+: 0.62 грн | Ворон | Купити |
| 1N4740A | 100 шт. | від 1.4 грн 1+: 1.4 грн | Radio Store | Купити |
| 1N4740A-TR | 1653 | від 1.6 грн 1+: 1.6 грн | vdmais | Купити |
| 1N4740A-TR | 786 | 1.68 грн | Квазар-Мікро (станом на 19.05.2026) | Купити |
| 1N4740A | 250 шт. | від 3.72 грн 1+: 3.72 грн | SEA | Купити |
| 1N4740A | 155 | 4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 1N4740A-TR | 1200 | від 4.57 грн 1+: 4.57 грн | vdmais | Купити |
| 1N4740A | Є в наявності | від 6.7 грн 1+: 6.7 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N4740A | 9380 | від 6.32 грн 1+: 6.32 грн10+: 4.07 грн100+: 2.46 грн500+: 2.25 грн1000+: 2.11 грн2000+: 1.97 грн5000+: 1.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A | 35392 | від 7.02 грн 3019+: 7.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A | 20000 | від 7.72 грн 1000+: 7.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740ATR | 5397 | від 11.34 грн 1+: 11.34 грн5+: 9.16 грн10+: 7.79 грн25+: 5.98 грн50+: 4.86 грн100+: 4.01 грн313+: 3.07 грн500+: 2.91 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N4740ABULK | 21000 | від 12.64 грн 500+: 12.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A | 11737 | від 18.25 грн 1+: 18.25 грн10+: 11.09 грн100+: 6.89 грн500+: 5.06 грн1000+: 4.47 грн3000+: 3.71 грн6000+: 3.33 грн12000+: 3.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A | 24854 | від 18.32 грн 1+: 18.32 грн10+: 11.09 грн100+: 6.95 грн500+: 5.12 грн1000+: 4.49 грн3000+: 3.65 грн6000+: 3.3 грн9000+: 2.95 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740ATR | 94152 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.47 грн1000+: 4.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740ATR | 12843 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.48 грн1000+: 4.84 грн3000+: 3.65 грн6000+: 3.3 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A-T50A | 8854 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.48 грн1000+: 4.84 грн3000+: 3.65 грн9000+: 3.3 грн24000+: 3.16 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A-T50A | 3831 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.47 грн1000+: 4.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A-DC | 1401 | від 20.36 грн 1+: 20.36 грн10+: 15.3 грн25+: 5.09 грн100+: 4.58 грн250+: 3.26 грн500+: 2.85 грн646+: 1.49 грн1776+: 1.4 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N4740A-TR | 26616 | від 28.85 грн 1+: 28.85 грн10+: 19.94 грн100+: 12.64 грн500+: 7.93 грн1000+: 6.95 грн2500+: 6.11 грн5000+: 5.12 грн10000+: 4.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A B0G | 2518 | від 29.48 грн 1+: 29.48 грн10+: 20.43 грн100+: 12.71 грн500+: 8.85 грн1000+: 7.44 грн2000+: 6.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A-TAP | 5446 | від 30.19 грн 1+: 30.19 грн10+: 20.57 грн100+: 12.99 грн500+: 8.85 грн5000+: 8.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A TR PBFREE | 2880 | від 41.42 грн 1+: 41.42 грн10+: 25.62 грн100+: 16.33 грн500+: 12.29 грн1000+: 10.99 грн2000+: 9.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A TR PBFREE | 1167 | від 41.42 грн 1+: 41.42 грн10+: 25.62 грн100+: 16.36 грн500+: 12.36 грн1000+: 9.9 грн5000+: 8.7 грн10000+: 7.58 грн25000+: 7.16 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A | 4700 | від 51.95 грн 1+: 51.95 грн10+: 35.87 грн100+: 22.67 грн500+: 14.04 грн1000+: 10.39 грн2500+: 9.2 грн5000+: 6.81 грн10000+: 6.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4740A-TAP | 25964 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн10+: 33.56 грн100+: 21.59 грн500+: 16.42 грн1000+: 14.75 грн2000+: 13.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4740A-TR | 33275 | від 54.76 грн 1+: 54.76 грн10+: 34.05 грн100+: 21.92 грн500+: 16.68 грн1000+: 14.98 грн2000+: 13.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
