
1N4745A
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
1N4745A — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N4745A.
Всього пропозицій
24
Ціни
від 0.54 до 250.15 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 12.2 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 16 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 16 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N4745A | 2379 шт. | від 0.54 грн 1+: 0.54 грн | Ворон | Купити |
| 1N4745A | 4 шт. | від 1.3 грн 1+: 1.3 грн | Radio Store | Купити |
| 1N4745ATR | 365 шт. | від 1.91 грн 1+: 1.91 грн10+: 1.72 грн100+: 1.53 грн1000+: 1.43 грн5000+: 1.34 грн | Віаком | Купити |
| 1N4745A | 27 | 4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 1N4745A | Є в наявності | від 6.7 грн 1+: 6.7 грн | Importtime | Купити |
| 1N4745A | 59 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N4745A | 70250 | від 3.5 грн 5882+: 3.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745ATR | 16394 | від 3.5 грн 5882+: 3.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A | 8750 | від 6.31 грн 1+: 6.31 грн10+: 4.06 грн100+: 2.45 грн500+: 2.24 грн1000+: 2.1 грн2000+: 1.96 грн5000+: 1.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A | 972 | від 10.98 грн 1+: 10.98 грн5+: 8.54 грн10+: 7.17 грн20+: 5.87 грн100+: 3.8 грн318+: 3.02 грн500+: 2.89 грн874+: 2.86 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N4745A | 13325 | від 18.22 грн 1+: 18.22 грн10+: 11.07 грн100+: 6.88 грн500+: 5.05 грн1000+: 4.46 грн3000+: 3.71 грн6000+: 3.32 грн12000+: 3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A | 20869 | від 18.29 грн 1+: 18.29 грн10+: 11.07 грн100+: 6.87 грн500+: 5.12 грн1000+: 4.48 грн3000+: 3.57 грн6000+: 3.29 грн9000+: 2.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745ATR | 38178 | від 19.62 грн 1+: 19.62 грн10+: 11.91 грн100+: 7.43 грн500+: 5.46 грн1000+: 4.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A-T50A | 13144 | від 19.62 грн 1+: 19.62 грн10+: 11.91 грн100+: 7.43 грн500+: 5.47 грн1000+: 4.83 грн3000+: 4.69 грн6000+: 4.55 грн9000+: 3.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745ATR | 8642 | від 19.62 грн 1+: 19.62 грн10+: 11.91 грн100+: 7.43 грн500+: 5.47 грн1000+: 4.83 грн3000+: 3.64 грн6000+: 3.29 грн24000+: 3.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745A-T50A | 1835 | від 19.62 грн 1+: 19.62 грн10+: 11.91 грн100+: 7.43 грн500+: 5.46 грн1000+: 4.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A-TAP | 14000 | від 28.8 грн 1+: 28.8 грн10+: 19.9 грн100+: 12.61 грн500+: 7.92 грн1000+: 7.71 грн5000+: 7.71 грн10000+: 6.87 грн25000+: 5.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745A-TR | 12775 | від 28.8 грн 1+: 28.8 грн10+: 19.9 грн100+: 12.61 грн500+: 7.92 грн1000+: 6.94 грн2500+: 6.1 грн5000+: 5.12 грн10000+: 4.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745A-DC | 1835 | від 31.6 грн 1+: 31.6 грн10+: 23.68 грн25+: 7.92 грн100+: 7.08 грн250+: 5.06 грн442+: 2.18 грн1214+: 2.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N4745A | 4000 | від 40.29 грн 4000+: 40.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A-TAP | 4387 | від 53.95 грн 1+: 53.95 грн10+: 33.49 грн100+: 21.55 грн500+: 16.39 грн1000+: 14.72 грн2000+: 13.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A-TR | 21108 | від 54.66 грн 1+: 54.66 грн10+: 33.98 грн100+: 21.88 грн500+: 16.64 грн1000+: 14.96 грн2000+: 13.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4745A | 36 | від 204.61 грн 1+: 204.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4745A | 246 | від 250.15 грн 1+: 250.15 грн100+: 232.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
