
1N4750ATR
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
1N4750ATR — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N4750ATR.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 3.51 до 40.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 200 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 20.6 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1 W |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 35 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 27 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N4750ATR | 334000 | від 3.51 грн 5882+: 3.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4750A | 15751 | від 18.32 грн 1+: 18.32 грн10+: 11.09 грн100+: 6.81 грн500+: 5.05 грн1000+: 4.42 грн3000+: 3.44 грн6000+: 3.09 грн9000+: 2.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4750ATR | 11865 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.47 грн1000+: 4.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N4750ATR | 1902 | від 19.66 грн 1+: 19.66 грн10+: 11.93 грн100+: 7.44 грн500+: 5.48 грн1000+: 4.84 грн3000+: 3.65 грн6000+: 3.3 грн24000+: 3.09 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4750A TR PBFREE | 5528 | від 40.01 грн 1+: 40.01 грн10+: 24.85 грн100+: 15.87 грн500+: 11.86 грн1000+: 9.55 грн5000+: 9.34 грн10000+: 7.3 грн25000+: 6.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N4750A TR PBFREE | 4500 | від 40.01 грн 1+: 40.01 грн10+: 24.78 грн100+: 15.74 грн500+: 11.84 грн1000+: 10.57 грн2000+: 9.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
