Зображення корпусу уточнюється
1N5351
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
1N5351 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: T-18, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N5351.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 9.3 до 55.95 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | T-18, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 10.6 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 5 W |
| Power Dissipation: | 5 W |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 2.5 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 14 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N5351B | 3 | 15 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 1N5351BG | 1 шт. | від 31.68 грн 1+: 31.68 грн10+: 28.51 грн100+: 25.34 грн1000+: 23.76 грн5000+: 22.18 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N5351A | 6000 | від 9.3 грн 3000+: 9.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5351BG | 1342 | від 24.76 грн 1+: 24.76 грн5+: 20.84 грн10+: 18.81 грн64+: 15.11 грн175+: 14.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5351B-DIO | 1168 | від 28.05 грн 1+: 28.05 грн10+: 21.12 грн100+: 13.57 грн119+: 8.04 грн327+: 7.62 грн6800+: 7.41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5351B | 3624 | від 29.38 грн 1+: 29.38 грн10+: 21.89 грн100+: 13.64 грн500+: 12.31 грн1000+: 9.02 грн1700+: 7.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5351B-TP | 709 | від 43.36 грн 1+: 43.36 грн10+: 26.86 грн100+: 17.08 грн500+: 12.85 грн1000+: 11.49 грн2000+: 10.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5351BG | 16614 | від 46.86 грн 1+: 46.86 грн10+: 31.82 грн100+: 20.56 грн500+: 15.67 грн1000+: 13.5 грн2000+: 12.66 грн5000+: 12.59 грн10000+: 11.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5351B | 2794 | від 47.56 грн 1+: 47.56 грн10+: 29.24 грн100+: 18.72 грн500+: 14.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5351BG | 2883 | від 51.06 грн 1+: 51.06 грн10+: 31.82 грн100+: 20.5 грн500+: 15.61 грн1000+: 14.03 грн2000+: 12.7 грн5000+: 11.26 грн10000+: 10.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5351BRLG | 16303 | від 55.95 грн 1+: 55.95 грн10+: 34.48 грн100+: 22.22 грн500+: 16.92 грн1000+: 15.21 грн2000+: 13.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5351BRLG | 8426 | від 55.95 грн 1+: 55.95 грн10+: 34.48 грн100+: 22.17 грн500+: 16.93 грн1000+: 15.18 грн2000+: 13.78 грн4000+: 10.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
