
1N5352BRLG
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
1N5352BRLG — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: T-18, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N5352BRLG.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 5.67 до 56.16 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | T-18, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 11.5 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 5 W |
| Package / Case: | T-18, Axial |
| Power Dissipation: | 5 W |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 2.5 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 15 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N5352BRLG | Є в наявності | від 5.67 грн 1+: 5.67 грн10+: 5.18 грн | IMRAD | Купити |
| 1N5352BRLG | 400 шт. | від 14.96 грн 1+: 14.96 грн10+: 13.46 грн100+: 11.97 грн1000+: 11.22 грн5000+: 10.47 грн | Віаком | Купити |
| 1N5352BRLG | 4 | 29.45 грн | Квазар-Мікро (станом на 19.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N5352BRLG | 1541 | від 33.98 грн 1+: 33.98 грн10+: 26.25 грн50+: 19.66 грн67+: 14.46 грн183+: 13.69 грн1000+: 13.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5352BRLG | 10159 | від 56.16 грн 1+: 56.16 грн10+: 34.61 грн100+: 22.25 грн500+: 16.99 грн1000+: 15.23 грн2000+: 13.83 грн4000+: 12.71 грн8000+: 11.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5352BRLG | 3466 | від 56.16 грн 1+: 56.16 грн10+: 34.61 грн100+: 22.3 грн500+: 16.98 грн1000+: 15.26 грн2000+: 13.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
