
1N5380BRLG
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
1N5380BRLG — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N5380BRLG.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 32.66 до 55.49 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 91.2 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 200°C |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 5 W |
| Package / Case: | Axial |
| Power Dissipation: | 5 W |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 170 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 120 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N5380BRLG | 4167 | від 32.66 грн 1+: 32.66 грн10+: 25.92 грн100+: 17.63 грн500+: 13.84 грн1000+: 11.17 грн4000+: 10.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5380BRLG | 2182 | від 55.49 грн 1+: 55.49 грн10+: 34.35 грн100+: 22.09 грн500+: 16.81 грн1000+: 15.11 грн2000+: 13.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
