
1N5393
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
1N5393 — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія Single Diodes. Корпус: DO-204AC, DO-15, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N5393.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 2.8 до 23.82 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 1.5A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.3 V @ 1.5 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 200 V |
| Speed: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Package / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 1.5 µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N5393 | 70 шт. | від 3.19 грн 1+: 3.19 грн | SEA | Купити |
| 1N5393 | 10 шт. | від 4.25 грн 1+: 4.25 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N5393 | 34950 | від 2.8 грн 7869+: 2.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5393-DIO | 423 | від 7.96 грн 1+: 7.96 грн10+: 4.3 грн100+: 3.2 грн500+: 2.55 грн788+: 1.22 грн2164+: 1.16 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5393 | 439 | від 9.11 грн 1+: 9.11 грн10+: 7.01 грн100+: 5.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5393-DC | 4490 | від 11.07 грн 1+: 11.07 грн3+: 8.34 грн10+: 3.05 грн25+: 2.49 грн100+: 1.94 грн250+: 1.55 грн500+: 1.39 грн1194+: 0.81 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5393 | 4013 | від 11.21 грн 1+: 11.21 грн10+: 5.68 грн100+: 4.48 грн500+: 3.29 грн1000+: 2.52 грн4000+: 2.45 грн8000+: 2.17 грн24000+: 1.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5393 | 60000 | від 12.61 грн 500+: 12.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5393 | 1661 | від 12.61 грн 1+: 12.61 грн10+: 7.85 грн100+: 4.83 грн500+: 3.51 грн1000+: 3.08 грн2000+: 2.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5393G R0 | 2597 | від 23.12 грн 1+: 23.12 грн10+: 17.31 грн100+: 9.81 грн500+: 6.59 грн1000+: 5.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5393GH | 6960 | від 23.82 грн 1+: 23.82 грн10+: 17.45 грн100+: 9.88 грн500+: 6.66 грн1000+: 5.33 грн3500+: 4.62 грн7000+: 3.99 грн10500+: 3.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
