
1N5407
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
1N5407 — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія Single Diodes. Корпус: DO-204AC, DO-15, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1N5407.
Всього пропозицій
28
Ціни
від 2.67 до 42.93 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 800 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 3A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 3 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 800 V |
| Speed: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Package / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Standard Pack Qty: | 1700 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 1.5 µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1N5407 | 1070 шт. | від 2.67 грн 10+: 2.67 грн100+: 2.19 грн1000+: 1.99 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| 1N5407 | 530 шт. | від 4 грн 5+: 4 грн10+: 3.5 грн100+: 3.1 грн | Радіомаг | Купити |
| 1N5407 | 440 | 4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1N5407RL | 12000 | від 4.92 грн 4537+: 4.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407-DIO | 14951 | від 9.32 грн 1+: 9.32 грн10+: 7.96 грн100+: 6.18 грн308+: 3.13 грн846+: 2.97 грн8500+: 2.94 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407BULK | 4000 | від 12.65 грн 500+: 12.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407-DCO | 838 | від 13.42 грн 1+: 13.42 грн10+: 9.42 грн100+: 5.66 грн242+: 4 грн250+: 3.99 грн665+: 3.77 грн10000+: 3.76 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407K-DIO | 2532 | від 18.73 грн 1+: 18.73 грн10+: 11.78 грн100+: 7.65 грн275+: 3.52 грн755+: 3.33 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407 | 3442 | від 24.59 грн 1+: 24.59 грн10+: 14.97 грн100+: 9.35 грн500+: 6.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407K | 4000 | від 25.37 грн 1+: 25.37 грн10+: 18.13 грн100+: 12.65 грн500+: 11.1 грн1000+: 10.33 грн4000+: 7.66 грн8000+: 5.69 грн24000+: 5.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407K | 3980 | від 26.7 грн 1+: 26.7 грн10+: 16.58 грн100+: 10.39 грн500+: 7.7 грн1000+: 6.84 грн2000+: 6.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407 | 961 | від 26.7 грн 1+: 26.7 грн10+: 18.76 грн100+: 15.74 грн500+: 12.58 грн1000+: 10.96 грн1700+: 8.22 грн8500+: 5.41 грн23800+: 5.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407-CDI | 2495 | від 28.11 грн 1+: 28.11 грн10+: 18.69 грн100+: 9.42 грн354+: 2.73 грн974+: 2.58 грн10000+: 2.52 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407RLG | 489 | від 28.88 грн 1+: 28.88 грн5+: 22.27 грн10+: 19.67 грн94+: 10.33 грн257+: 9.77 грн500+: 9.49 грн1000+: 9.42 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407-DC | 7765 | від 32.32 грн 1+: 32.32 грн3+: 24.24 грн10+: 8.92 грн25+: 7.31 грн100+: 5.66 грн250+: 4.53 грн418+: 2.31 грн1149+: 2.19 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407T-G | 1200 | від 33.03 грн 1+: 33.03 грн10+: 23.19 грн100+: 14.4 грн500+: 9.98 грн1200+: 8.36 грн2400+: 7.45 грн4800+: 6.39 грн9600+: 5.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407-G | 4497 | від 38.65 грн 1+: 38.65 грн10+: 23.75 грн100+: 15.95 грн500+: 11.52 грн1200+: 10.19 грн2400+: 9.13 грн4800+: 8.01 грн9600+: 7.03 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407G-T | 2726 | від 38.65 грн 1+: 38.65 грн10+: 23.96 грн100+: 15.25 грн500+: 11.45 грн1200+: 10.82 грн2400+: 10.05 грн4800+: 7.52 грн9600+: 7.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407G-T | 999 | від 38.65 грн 1+: 38.65 грн10+: 23.96 грн100+: 15.22 грн500+: 11.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407GH | 1990 | від 39.35 грн 1+: 39.35 грн10+: 24.31 грн100+: 15.47 грн500+: 11.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407G | 1896 | від 39.35 грн 1+: 39.35 грн10+: 24.31 грн100+: 15.47 грн500+: 11.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407G A0G | 2 | від 39.35 грн 1+: 39.35 грн10+: 24.31 грн100+: 15.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407G | 3692 | від 39.42 грн 1+: 39.42 грн10+: 24.38 грн100+: 15.53 грн500+: 11.66 грн1250+: 10.05 грн2500+: 9.98 грн5000+: 7.59 грн10000+: 7.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407-YAN | 941 | від 40.75 грн 1+: 40.75 грн3+: 30.43 грн10+: 11.1 грн25+: 9.13 грн100+: 7.1 грн250+: 5.69 грн290+: 3.37 грн798+: 3.16 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1N5407RLG | 10529 | від 41.46 грн 1+: 41.46 грн10+: 25.65 грн100+: 16.37 грн500+: 12.37 грн1200+: 8.92 грн2400+: 8.85 грн24000+: 7.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1N5407RLG | 8165 | від 41.46 грн 1+: 41.46 грн10+: 25.65 грн100+: 16.32 грн500+: 12.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407G | 24778 | від 42.86 грн 1+: 42.86 грн10+: 26.56 грн100+: 16.97 грн500+: 12.83 грн1000+: 11.49 грн2000+: 10.36 грн5000+: 9.14 грн10000+: 8.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1N5407G | 21781 | від 42.93 грн 1+: 42.93 грн10+: 26.56 грн100+: 17 грн500+: 12.86 грн1000+: 10.33 грн5000+: 9.13 грн7500+: 8.36 грн30000+: 8.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
