Зображення корпусу уточнюється
40CPQ060
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
40CPQ060 — електронний компонент виробника SMC Diode Solutions, категорія Single Diodes. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 40CPQ060.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 99 до 247.34 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | SMC Diode Solutions |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 60 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 530 mV @ 20 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 mA @ 60 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Schottky |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | TO-247-3 |
| Diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Operating Temperature - Junction: | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode): | 20A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 40CPQ060 | 94 шт. | від 99 грн 1+: 99 грн10+: 91.5 грн | Радіомаг | Купити |
| 40CPQ060 | 11 | 128.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 40CPQ060PBF | 192 шт. | від 141.9 грн 1+: 141.9 грн | Filur | Купити |
| 40CPQ060PBF | Є в наявності | від 145.8 грн 1+: 145.8 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 40CPQ060 | 661 | від 247.34 грн 1+: 247.34 грн25+: 137.89 грн100+: 111.69 грн500+: 90.68 грн1000+: 83.93 грн2000+: 78.26 грн5000+: 72.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
