Зображення корпусу уточнюється
ABS210-13
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
ABS210-13 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 4-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ABS210-13.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 33.64 до 36.44 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, Gull Wing |
| Current - Average Rectified (Io): | 2 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 2 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 1000 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 4-SMD, Gull Wing |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 1 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ABS210-13 | 3630 | від 33.64 грн 1+: 33.64 грн10+: 20.6 грн100+: 13.11 грн500+: 9.81 грн1000+: 7.85 грн5000+: 7.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ABS210-13 | 3364 | від 36.44 грн 1+: 36.44 грн10+: 22.29 грн100+: 14.12 грн500+: 10.58 грн1000+: 9.43 грн2000+: 8.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
