
ADP1111ANZ-5
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
ADP1111ANZ-5 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Single Diodes. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADP1111ANZ-5.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 644.13 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Function: | Step-Up, Step-Down |
| Topology: | Buck, Boost |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 400mA (Switch) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Frequency - Switching: | 72kHz |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Voltage - Input (Min): | 2V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADP1111ANZ-5 | 354 | від 644.13 грн 1+: 644.13 грн10+: 500.63 грн50+: 443.1 грн100+: 425.28 грн250+: 406.48 грн500+: 395.15 грн1000+: 385.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
