Зображення корпусу уточнюється
B483F-2
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
B483F-2 — електронний компонент виробника Sensata-Crydom, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: B48 Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B483F-2.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 4344.65 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| Корпус: | B48 Module |
| Current - Average Rectified (Io): | 35 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.35 V @ 50 A |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | QC Terminal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | B48 Module |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 1.2 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
