
BZT03C15-TAP
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
BZT03C15-TAP — електронний компонент виробника VISHAY, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-57. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BZT03C15-TAP.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 44.26 до 159.47 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | VISHAY |
|---|---|
| Корпус: | SOD-57 |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.2 V @ 500 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 11 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 175°C (TJ) |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Tolerance: | ±6% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Package / Case: | SOD-57, Axial |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 15 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BZT03C15-TAP | 1677 | від 44.26 грн 1+: 44.26 грн10+: 36.04 грн55+: 17.84 грн149+: 16.86 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BZT03C15-TAP | 6343 | від 159.47 грн 1+: 159.47 грн10+: 88.51 грн100+: 62.59 грн500+: 52.34 грн1000+: 48.47 грн2500+: 47.77 грн5000+: 45.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BZT03C15-TAP | 608 | від 159.47 грн 1+: 159.47 грн10+: 102.14 грн100+: 69.19 грн500+: 55.08 грн1000+: 50.54 грн2000+: 48.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
