
BZX84W-B6V8X
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BZX84W-B6V8X — електронний компонент виробника Nexperia USA Inc., категорія Zener Diodes. Корпус: SC-70, SOT-323. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BZX84W-B6V8X.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2.5 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Nexperia USA Inc. |
|---|---|
| Корпус: | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900 mV @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 2 µA @ 4 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Tolerance: | ±2% |
| Power - Max: | 275 mW |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 15 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 6.8 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BZX84W-B6V8X | 168000 | від 2.5 грн 3000+: 2.5 грн6000+: 2.23 грн9000+: 2.09 грн15000+: 1.93 грн21000+: 1.84 грн30000+: 1.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
