
BZX85C20-TAP
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
BZX85C20-TAP — електронний компонент виробника VISHAY, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BZX85C20-TAP.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 0.88 до 54.09 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | VISHAY |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 nA @ 15 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 24 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 20 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BZX85C20-TAP | Є в наявності | від 0.88 грн 1+: 0.88 грн | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BZX85C20-TAP | 13316 | від 19.44 грн 1+: 19.44 грн10+: 13.23 грн50+: 9.27 грн100+: 7.92 грн291+: 3.31 грн800+: 3.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BZX85C20-TAP | 25933 | від 54.09 грн 1+: 54.09 грн10+: 33.51 грн100+: 21.55 грн500+: 16.38 грн1000+: 14.71 грн2000+: 13.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BZX85C20-TAP | 23068 | від 54.09 грн 1+: 54.09 грн10+: 33.51 грн100+: 21.57 грн500+: 16.44 грн1000+: 13.35 грн5000+: 11.73 грн10000+: 10.33 грн25000+: 10.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
