
BZX85C4V3
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
BZX85C4V3 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BZX85C4V3.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 3.51 до 54.8 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 3 µA @ 1 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 13 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.3 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BZX85C4V3 | 31000 | від 3.51 грн 5492+: 3.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BZX85C4V3 | 27370 | від 3.51 грн 5492+: 3.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BZX85C4V3-R0G | 52 | від 24.55 грн 1+: 24.55 грн10+: 17.8 грн100+: 9.48 грн199+: 4.87 грн545+: 4.61 грн2500+: 4.48 грн5000+: 4.43 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BZX85C4V3-TAP | 14971 | від 28.26 грн 1+: 28.26 грн10+: 14.95 грн100+: 7.46 грн226+: 4.29 грн620+: 4.05 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BZX85C4V3-TAP | 24234 | від 54.1 грн 1+: 54.1 грн10+: 33.58 грн100+: 16.93 грн500+: 12.51 грн1000+: 10.47 грн2500+: 10.19 грн5000+: 10.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BZX85C4V3-TAP | 24164 | від 54.1 грн 1+: 54.1 грн10+: 33.58 грн100+: 21.61 грн500+: 16.43 грн1000+: 14.76 грн2000+: 13.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BZX85C4V3-TR | 23932 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн10+: 34.07 грн100+: 21.93 грн500+: 16.69 грн1000+: 14.99 грн2000+: 13.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BZX85C4V3-TR | 22396 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн10+: 34.07 грн100+: 21.15 грн500+: 16.65 грн1000+: 13.63 грн2500+: 13.56 грн5000+: 12.01 грн10000+: 10.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
