
BZX85C4V7-TAP
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
BZX85C4V7-TAP — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія Zener Diodes. Корпус: DO-204AL, DO-41, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BZX85C4V7-TAP.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 31.59 до 54.05 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 3 µA @ 1 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 1.3 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Standard Pack Qty: | 5000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 13 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.7 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BZX85C4V7-TAP | 24978 | від 31.59 грн 1+: 31.59 грн10+: 21.69 грн100+: 13.83 грн500+: 8.63 грн1000+: 8.42 грн5000+: 8.21 грн10000+: 7.51 грн25000+: 3.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BZX85C4V7-TAP | 4173 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн10+: 33.56 грн100+: 21.59 грн500+: 16.42 грн1000+: 14.75 грн2000+: 13.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
