Зображення корпусу уточнюється
DB102
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
DB102 — електронний компонент виробника DC COMPONENTS, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 4-EDIP (0.321", 8.15mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DB102.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 11.24 до 69.54 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | DC COMPONENTS |
|---|---|
| Корпус: | 4-EDIP (0.321", 8.15mm) |
| Current - Average Rectified (Io): | 1 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 100 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 4-EDIP (0.321", 8.15mm) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 100 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DB102 | 17 шт. | від 44.09 грн 1+: 44.09 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DB102-DC | 3460 | від 11.24 грн 5+: 11.24 грн25+: 7.31 грн100+: 5.97 грн225+: 4.36 грн605+: 4.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DB102S-YAN | 1925 | від 13.35 грн 5+: 13.35 грн25+: 6.46 грн100+: 5.83 грн500+: 5.2 грн1500+: 4.64 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DB102S-DC | 3312 | від 14.05 грн 1+: 14.05 грн10+: 11.24 грн25+: 9.83 грн100+: 8.85 грн199+: 4.85 грн547+: 4.57 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DB102 | 1989 | від 54.09 грн 1+: 54.09 грн10+: 35.12 грн50+: 26.55 грн100+: 22.48 грн500+: 17.21 грн1000+: 14.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DB102-G | 280 | від 59 грн 1+: 59 грн10+: 36.25 грн100+: 23.88 грн500+: 18.68 грн1000+: 15.95 грн2500+: 14.47 грн5000+: 12.85 грн10000+: 11.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| DB102 | 214 | від 63.57 грн 1+: 63.57 грн10+: 38.99 грн100+: 25.08 грн500+: 19.46 грн1000+: 17.7 грн2500+: 15.03 грн10000+: 14.19 грн25000+: 12.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| DB102-BP | 10136 | від 69.54 грн 1+: 69.54 грн50+: 31.72 грн100+: 28 грн500+: 21.45 грн1000+: 19.33 грн2000+: 17.56 грн5000+: 15.63 грн10000+: 14.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
