Зображення корпусу уточнюється
DB25-06
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
DB25-06 — електронний компонент виробника DIOTEC SEMICONDUCTOR, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 5-Square, DB-35. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DB25-06.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 362.32 до 404.45 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
|---|---|
| Корпус: | 5-Square, DB-35 |
| Current - Average Rectified (Io): | 25 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.05 V @ 12.5 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 600 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Diode Type: | Three Phase |
| Package / Case: | 5-Square, DB-35 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 600 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
