Зображення корпусу уточнюється
DBI25-12A
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
DBI25-12A — електронний компонент виробника Diotec Semiconductor, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 5-ESIP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DBI25-12A.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 221.8 до 644.65 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Diotec Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | 5-ESIP |
| Current - Average Rectified (Io): | 40 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.05 V @ 12.5 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 1200 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Diode Type: | Three Phase |
| Package / Case: | 5-ESIP |
| Standard Pack Qty: | 15 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 1.2 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DBI25-12A | 29 шт. | від 221.8 грн 1+: 221.8 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DBI25-12A-DIO | 1556 | від 471.58 грн 1+: 471.58 грн3+: 419.72 грн4+: 274.68 грн10+: 259.96 грн30+: 259.26 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DBI25-12A | 77 | від 644.65 грн 1+: 644.65 грн10+: 414.12 грн105+: 321.63 грн510+: 273.98 грн1005+: 260.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| DBI25-12A | 28 | від 644.65 грн 1+: 644.65 грн15+: 414.12 грн105+: 322 грн510+: 274 грн1005+: 260.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
