
ESDALC6V1W5
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ESDALC6V1W5 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія TVS Diodes. Корпус: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ESDALC6V1W5.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 3.52 до 38.67 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Zener |
| Applications: | General Purpose |
| Power Dissipation: | 25 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Power - Peak Pulse: | 25W |
| Power Line Protection: | No |
| Unidirectional Channels: | 4 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6.1V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ESDALC6V1W5 | 5510 шт. | від 3.52 грн 1+: 3.52 грн10+: 3.17 грн100+: 2.82 грн1000+: 2.64 грн5000+: 2.46 грн | Віаком | Купити |
| ESDALC6V1W5 | 60 | від 8.58 грн 1+: 8.58 грн | Eurocom Components | Купити |
| ESDALC6V1W5 | 3 | 9.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ESDALC6V1W5 | 73 | від 25.8 грн 1+: 25.8 грн10+: 17.93 грн50+: 12.44 грн100+: 10.55 грн200+: 4.85 грн549+: 4.57 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ESDALC6V1W5 | 20478 | від 27.42 грн 1+: 27.42 грн10+: 17.93 грн100+: 13.01 грн500+: 10.69 грн1000+: 8.23 грн3000+: 5.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ESDALC6V1W5 | 35035 | від 38.67 грн 1+: 38.67 грн10+: 23.76 грн100+: 15.06 грн500+: 11.31 грн1000+: 10.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
