
FR305
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
FR305 — електронний компонент виробника YANGJIE TECHNOLOGY, категорія Single Diodes. Корпус: DO-201AD, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FR305.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 2.5 до 49.13 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | YANGJIE TECHNOLOGY |
|---|---|
| Корпус: | DO-201AD, Axial |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 600 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 3A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.3 V @ 3 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 5 µA @ 600 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1250 |
| Capacitance @ Vr, F: | 50pF @ 5V, 1MHz |
| Reverse Recovery Time (trr): | 250 ns |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FR305 | 573 шт. | від 2.5 грн 8+: 2.5 грн10+: 2.1 грн100+: 1.7 грн1000+: 1.4 грн | Радіомаг | Купити |
| FR305 | 55 | 5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| FR305TB | Є в наявності | від 5.9 грн 1+: 5.9 грн | Importtime | Купити |
| FR305 | 49 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FR305BULK | 7000 | від 14.74 грн 500+: 14.74 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FR305-YAN | 4980 | від 15.51 грн 5+: 15.51 грн25+: 6.41 грн100+: 5.66 грн250+: 5.09 грн1250+: 4.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FR305GP-TP | 1097 | від 40.71 грн 1+: 40.71 грн10+: 25.2 грн100+: 16 грн500+: 12.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FR305GH | 3750 | від 49.13 грн 1+: 49.13 грн10+: 30.18 грн100+: 19.34 грн500+: 14.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FR305G | 3148 | від 49.13 грн 1+: 49.13 грн10+: 30.18 грн100+: 19.37 грн500+: 14.67 грн1250+: 12.7 грн2500+: 10.88 грн5000+: 9.83 грн10000+: 9.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FR305G | 1110 | від 49.13 грн 1+: 49.13 грн10+: 30.18 грн100+: 19.34 грн500+: 14.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
