Зображення корпусу уточнюється
GBJ2506-F
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
GBJ2506-F — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 4-SIP, GBJ. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GBJ2506-F.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 107.32 до 173.1 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | 4-SIP, GBJ |
| Current - Average Rectified (Io): | 25 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.05 V @ 12.5 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 600 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 4-SIP, GBJ |
| Standard Pack Qty: | 15 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 600 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| GBJ2506-F | Є в наявності | від 107.32 грн 1+: 107.32 грн2+: 103.86 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GBJ2506-F | 119 | від 117.74 грн 1+: 117.74 грн10+: 78.49 грн15+: 73.58 грн19+: 51.86 грн52+: 49.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GBJ2506-F | 3700 | від 171.7 грн 1+: 171.7 грн10+: 95.31 грн105+: 65.03 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GBJ2506-F | 62 | від 173.1 грн 1+: 173.1 грн15+: 103.16 грн105+: 74.92 грн510+: 60.15 грн1005+: 55.39 грн2010+: 51.29 грн5010+: 46.88 грн10005+: 44.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
