Зображення корпусу уточнюється
KBU8M
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
KBU8M — електронний компонент виробника DC COMPONENTS, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 4-SIP, KBU. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KBU8M.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 15.7 до 169.96 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | DC COMPONENTS |
|---|---|
| Корпус: | 4-SIP, KBU |
| Current - Average Rectified (Io): | 8 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1 V @ 8 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 1000 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 4-SIP, KBU |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 1 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| KBU8M | 30 шт. | від 15.7 грн 1+: 15.7 грн | Radio Store | Купити |
| KBU8M | 61 шт. | від 20 грн 1+: 20 грн | НІКОМ | Купити |
| KBU8M | 281 шт. | від 22 грн 1+: 22 грн10+: 19.8 грн100+: 17.6 грн1000+: 15.4 грн5000+: 14.3 грн | Віаком | Купити |
| KBU8M | 40 шт. | від 27.53 грн 1+: 27.53 грн10+: 23.82 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| KBU8M | 3 | 35.92 грн | Квазар-Мікро (станом на 16.05.2026) | Купити |
| KBU8M | 21 | 36 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| KBU8M | 19 шт. | від 53.1 грн 1+: 53.1 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| KBU8M-DC | 2335 | від 65.47 грн 1+: 65.47 грн3+: 45.74 грн10+: 40.99 грн31+: 30.98 грн85+: 29.31 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| KBU8M | 2168 | від 169.96 грн 1+: 169.96 грн10+: 109.11 грн400+: 60.96 грн800+: 55.87 грн1200+: 53.28 грн2000+: 50.37 грн5200+: 45.84 грн10000+: 43.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
