Зображення корпусу уточнюється
L321F
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
L321F — електронний компонент виробника Sensata-Crydom, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників L321F.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 4065.08 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| Корпус: | Module |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Structure: | Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 2) |
| Package / Case: | Module |
| Voltage - Off State: | 400 V |
| Number of SCRs, Diodes: | 2 SCRs, 2 Diodes |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 100 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 2.5 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 2250A @ 60Hz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| L321F | 19 | від 4065.08 грн 2+: 4065.08 грн8+: 3989.54 грн10+: 3763.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
