Зображення корпусу уточнюється
LL5819
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
LL5819 — електронний компонент виробника Taiwan Semiconductor Corporation, категорія Single Diodes. Корпус: DO-213AB, MELF. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LL5819.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 19.04 до 65.75 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Taiwan Semiconductor Corporation |
|---|---|
| Корпус: | DO-213AB, MELF |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 40 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 1A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 600 mV @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 500 µA @ 40 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Schottky |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Capacitance @ Vr, F: | 110pF @ 4V, 1MHz |
| Operating Temperature - Junction: | -65°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LL5819 | 55 | від 19.04 грн 1+: 19.04 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LL5819 L0G | 208 | від 65.75 грн 1+: 65.75 грн10+: 40.92 грн100+: 26.52 грн500+: 20.32 грн1000+: 18.33 грн2000+: 16.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
