Зображення корпусу уточнюється
MAX1676EUB
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
MAX1676EUB — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Single Diodes. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX1676EUB.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 552.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Function: | Step-Up |
| Topology: | Boost |
| Output Type: | Adjustable (Programmable) |
| Current - Output: | 360mA (Switch), 750mA (Switch) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 0.7V |
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 2V (3.3V, 5V) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX1676EUB+T | 6385 | від 552.55 грн 1+: 552.55 грн10+: 427.21 грн25+: 395.88 грн100+: 361.44 грн250+: 352.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MAX1676EUB+ | 3481 | від 552.55 грн 1+: 552.55 грн10+: 427.21 грн50+: 376.98 грн100+: 361.44 грн250+: 345.03 грн500+: 335.13 грн1000+: 326.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
