Зображення корпусу уточнюється
MAX686EEE
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
MAX686EEE — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Single Diodes. Корпус: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX686EEE.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 939.93 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Function: | Step-Up |
| Topology: | Boost |
| Output Type: | Adjustable |
| Current - Output: | 600mA (Switch) |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive or Negative |
| Voltage - Input (Max): | 27.5V |
| Voltage - Input (Min): | 0.8V |
| Voltage - Output (Max): | ±27.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | ±1.25V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX686EEE+ | 162 | від 939.93 грн 1+: 939.93 грн10+: 739.44 грн25+: 689.42 грн100+: 634.45 грн300+: 603.79 грн500+: 592.45 грн1000+: 579.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
