
MAX766CSA
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
MAX766CSA — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Single Diodes. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX766CSA.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 726.37 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Function: | Step-Up/Step-Down |
| Topology: | Buck-Boost |
| Output Type: | Adjustable (Fixed) |
| Current - Output: | 105mA |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Negative |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Output (Max): | -16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | -1V (-15V) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX766CSA+ | 600 | від 726.37 грн 1+: 726.37 грн10+: 566.84 грн25+: 526.95 грн100+: 483.11 грн300+: 458.65 грн500+: 449.61 грн1000+: 439.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
