
MM3Z15VT1G
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
MM3Z15VT1G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-323. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MM3Z15VT1G.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1.76 до 14.05 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOD-323 |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 900 mV @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 50 nA @ 10.5 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±5% |
| Power - Max: | 300 mW |
| Package / Case: | SC-76, SOD-323 |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 30 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 15 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MM3Z15VT1G | 113 шт. | від 1.76 грн 1+: 1.76 грн10+: 1.58 грн100+: 1.41 грн1000+: 1.32 грн5000+: 1.23 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MM3Z15VT1G | 30000 | від 11.24 грн 1+: 11.24 грн10+: 7.1 грн100+: 4.36 грн500+: 3.16 грн1000+: 2.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM3Z15VT1G | 1146 | від 13.35 грн 1+: 13.35 грн10+: 7.66 грн100+: 4.71 грн500+: 3.37 грн1000+: 2.95 грн3000+: 2.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM3Z15VT1GX | 5 | від 14.05 грн 1+: 14.05 грн10+: 8.01 грн100+: 4.92 грн500+: 3.51 грн1000+: 3.09 грн3000+: 2.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
