
MM3Z8V2B
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
MM3Z8V2B — електронний компонент виробника onsemi, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-323F. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MM3Z8V2B.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 9.13 до 16.85 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOD-323F |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1 V @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 630 nA @ 5 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±2% |
| Power - Max: | 200 mW |
| Package / Case: | SC-90, SOD-323F |
| Power Dissipation: | 0.300 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 14 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 8.2 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MM3Z8V2B | 2915 | від 9.13 грн 1+: 9.13 грн10+: 6.18 грн100+: 5.19 грн500+: 4.14 грн1000+: 3.58 грн3000+: 2.67 грн9000+: 1.83 грн24000+: 1.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM3Z8V2B | 29751 | від 16.85 грн 1+: 16.85 грн10+: 10.18 грн100+: 6.3 грн500+: 4.61 грн1000+: 4.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM3Z8V2B | 21777 | від 16.85 грн 1+: 16.85 грн10+: 10.18 грн100+: 6.32 грн500+: 4.63 грн1000+: 4.07 грн3000+: 3.09 грн6000+: 2.81 грн9000+: 2.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
