
P6KE6V8CA
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
P6KE6V8CA — електронний компонент виробника Taiwan Semiconductor, категорія TVS Diodes. Корпус: DO-204AC, DO-15, Axial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників P6KE6V8CA.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 7.17 до 104.41 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Zener |
| Power Dissipation: | 600 W |
| Standard Pack Qty: | 3500 |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6.45V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 10.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.8V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 57.1A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| P6KE6V8CA | 23 | 7.17 грн | Квазар-Мікро (станом на 19.05.2026) | Купити |
| P6KE6V8CA | 2 шт. | від 7.92 грн 1+: 7.92 грн10+: 7.13 грн100+: 6.34 грн1000+: 5.94 грн5000+: 5.54 грн | Віаком | Купити |
| P6KE6V8CA | Є в наявності | від 22.34 грн 1+: 22.34 грн | IMRAD | Купити |
| P6KE6V8CA | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| P6KE6V8CA-ST | 2033 | від 29.43 грн 5+: 29.43 грн50+: 25.58 грн100+: 23.61 грн110+: 8.76 грн303+: 8.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| P6KE6V8CA | 2074 | від 43.44 грн 1+: 43.44 грн10+: 30.69 грн100+: 19.62 грн500+: 16.54 грн1000+: 13.31 грн3500+: 10.79 грн7000+: 9.46 грн10500+: 8.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| P6KE6V8CA-T | 3101 | від 60.26 грн 1+: 60.26 грн10+: 37.35 грн100+: 24.15 грн500+: 18.44 грн1000+: 16.6 грн2000+: 15.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6KE6V8CA | 2330 | від 72.17 грн 1+: 72.17 грн10+: 44.71 грн100+: 32.79 грн500+: 31.11 грн1000+: 26.49 грн5000+: 17.52 грн10000+: 17.17 грн25000+: 16.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| P6KE6V8CA | 1737 | від 104.41 грн 1+: 104.41 грн10+: 65.87 грн100+: 43.63 грн500+: 34.09 грн1000+: 31.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6KE6V8CA | 30872 | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
