
P6SMB18A
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
P6SMB18A — електронний компонент виробника LITTELFUSE, категорія TVS Diodes. Корпус: SMB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників P6SMB18A.
Всього пропозицій
19
Ціни
від 4.49 до 93.35 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | LITTELFUSE |
|---|---|
| Корпус: | SMB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Zener |
| Power Dissipation: | 600 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 17.1V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 25.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 15.3V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 24.2A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| P6SMB18AT3G | 3404 шт. | від 4.49 грн 1+: 4.49 грн | SEA | Купити |
| P6SMB18A R4 | 10 шт. | від 5.72 грн 1+: 5.72 грн10+: 5.11 грн100+: 4.51 грн1000+: 4.21 грн | Віаком | Купити |
| P6SMB18A | 15 шт. | від 6.37 грн 1+: 6.37 грн | SEA | Купити |
| P6SMB18AT3G | 400 | від 10.81 грн 1+: 10.81 грн10+: 10.59 грн100+: 10.27 грн1000+: 9.73 грн | Liven | Купити |
| P6SMB18A | 5 | 14.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| P6SMB18A | 4800000 | від 9.04 грн 6000+: 9.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A-YAN | 745 | від 13.83 грн 5+: 13.83 грн25+: 6.46 грн100+: 5.83 грн500+: 5.19 грн3000+: 4.63 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| P6SMB18A-BOU | 20608 | від 14.95 грн 1+: 14.95 грн10+: 11.44 грн100+: 10.53 грн122+: 7.86 грн336+: 7.37 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| P6SMB18A-LF | 1067 | від 15.86 грн 5+: 15.86 грн10+: 15.3 грн85+: 11.3 грн233+: 10.67 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| P6SMB18AL0S18A | 300000 | від 15.92 грн 3000+: 15.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A | 8028 | від 32.99 грн 1+: 32.99 грн10+: 20.42 грн100+: 13.34 грн500+: 10.39 грн1000+: 9.12 грн3000+: 7.09 грн6000+: 6.6 грн9000+: 6.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| P6SMB18A | 4929 | від 34.39 грн 1+: 34.39 грн10+: 21.13 грн100+: 13.38 грн500+: 10 грн1000+: 8.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A | 19618 | від 38.6 грн 1+: 38.6 грн10+: 23.65 грн100+: 15.02 грн500+: 11.28 грн1000+: 10.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A | 11478 | від 38.6 грн 1+: 38.6 грн10+: 23.65 грн100+: 15.02 грн500+: 11.28 грн1000+: 10.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A R4 | 2640 | від 40.01 грн 1+: 40.01 грн10+: 24.64 грн100+: 15.72 грн500+: 12.84 грн1000+: 10.6 грн2500+: 8.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| P6SMB18AH | 5976 | від 44.22 грн 1+: 44.22 грн10+: 27.3 грн100+: 17.43 грн500+: 13.15 грн1000+: 11.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A | 2081 | від 44.22 грн 1+: 44.22 грн10+: 27.3 грн100+: 17.43 грн500+: 13.15 грн1000+: 11.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| P6SMB18A-Q | 8521 | від 46.39 грн 1+: 46.39 грн10+: 28.5 грн100+: 18.32 грн500+: 15.65 грн1000+: 12.91 грн3000+: 10.95 грн9000+: 8.7 грн24000+: 8.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| P6SMB18A TR13 PBFREE | 1428 | від 93.35 грн 1+: 93.35 грн10+: 61.56 грн100+: 40.64 грн500+: 31.58 грн1000+: 28.71 грн3000+: 23.37 грн6000+: 21.55 грн9000+: 20.42 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
