
PDZVTFTR10B
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
PDZVTFTR10B — електронний компонент виробника ROHM Semiconductor, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-128. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PDZVTFTR10B.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 43.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | SOD-128 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 10 µA @ 7 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±6% |
| Power - Max: | 1 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 6 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 10.6 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PDZVTFTR10B | 6080 | від 43.55 грн 1+: 43.55 грн10+: 26.9 грн100+: 17.21 грн500+: 15.59 грн1000+: 13.7 грн3000+: 11.73 грн6000+: 10.47 грн9000+: 7.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PDZVTFTR10B | 285 | від 43.55 грн 1+: 43.55 грн10+: 26.9 грн100+: 17.16 грн500+: 12.94 грн1000+: 11.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
