
PDZVTFTR4.3B
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
PDZVTFTR4.3B — електронний компонент виробника ROHM Semiconductor, категорія Zener Diodes. Корпус: SOD-128. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PDZVTFTR4.3B.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 27.28 до 43.36 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | SOD-128 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 20 µA @ 1 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Tolerance: | ±5.81% |
| Power - Max: | 1 W |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Impedance (Max) (Zzt): | 15 Ohms |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.55 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PDZVTFTR4.3B | 147 | від 27.28 грн 1+: 27.28 грн10+: 18.33 грн100+: 11.89 грн500+: 9.37 грн1000+: 8.88 грн3000+: 7.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PDZVTFTR4.3B | 1100 | від 43.36 грн 1+: 43.36 грн10+: 26.79 грн100+: 17.09 грн500+: 12.89 грн1000+: 11.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Zener Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
