Зображення корпусу уточнюється
RB157
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
RB157 — електронний компонент виробника Rectron USA, категорія Bridge Rectifiers. Корпус: 4-Circular, RB-15. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RB157.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 6 до 10.5 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Rectron USA |
|---|---|
| Корпус: | 4-Circular, RB-15 |
| Current - Average Rectified (Io): | 1.5 A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1 V @ 1 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 1 µA @ 1000 V |
| Technology: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Diode Type: | Single Phase |
| Package / Case: | 4-Circular, RB-15 |
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 1 kV |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RB157 | 8 шт. | від 6 грн 4+: 6 грн10+: 5.4 грн100+: 4.9 грн1000+: 4.4 грн | Радіомаг | Купити |
| RB157 | Є в наявності | від 9.3 грн 1+: 9.3 грн | IMRAD | Купити |
| RB157 | 60 | 10 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| RB157 | Є в наявності | від 10.5 грн 1+: 10.5 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RB157 | 56000 | від 8.44 грн 2000+: 8.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Bridge Rectifiers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
