Зображення корпусу уточнюється
RT8272GSP
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
RT8272GSP — електронний компонент виробника Richtek USA Inc., категорія Single Diodes. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RT8272GSP.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 73.06 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Richtek USA Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Function: | Step-Down |
| Topology: | Buck |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 24V |
| Voltage - Input (Min): | 4.75V |
| Voltage - Output (Max): | 15V |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 0.92V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RT8272GSP | 405 | від 73.06 грн 1+: 73.06 грн10+: 52.41 грн25+: 47.35 грн100+: 41.73 грн250+: 39.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
