
SFH203FA
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
SFH203FA — електронний компонент виробника ams OSRAM, категорія Single Diodes. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH203FA.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 18 до 57.47 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | ams OSRAM |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Packaging: | Bulk |
| Diode Type: | PIN |
| Wavelength: | 900nm |
| Active Area: | 1mm² |
| Response Time: | 5ns |
| Viewing Angle: | 40° |
| Package / Case: | Radial |
| Spectral Range: | 800nm ~ 1100nm |
| Responsivity @ nm: | 0.6 A/W @ 850nm |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Dark (Typ): | 1nA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SFH203FA | 78 шт. | від 18 грн 2+: 18 грн10+: 16.2 грн100+: 14.5 грн1000+: 12.9 грн | Радіомаг | Купити |
| SFH203FA | 10 шт. | від 42.5 грн 1+: 42.5 грн | IntCom | Купити |
| SFH203FA | 5 | 45 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH203FA | 5581 | від 51.37 грн 1+: 51.37 грн5+: 46.6 грн10+: 41.77 грн25+: 32.45 грн35+: 28.59 грн50+: 24.88 грн60+: 16.05 грн165+: 15.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH 203 FA | 32518 | від 56.84 грн 1+: 56.84 грн10+: 39.17 грн100+: 27.47 грн500+: 22.08 грн1000+: 20.88 грн2000+: 19.69 грн5000+: 18.71 грн10000+: 17.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH 203 FA | 76653 | від 57.47 грн 1+: 57.47 грн10+: 39.95 грн100+: 29.22 грн500+: 24.41 грн1000+: 22.84 грн2000+: 21.5 грн5000+: 20.04 грн10000+: 19.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
