
SFH203P
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
SFH203P — електронний компонент виробника ams OSRAM, категорія Single Diodes. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH203P.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 22 до 70.08 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | ams OSRAM |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50 V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Packaging: | Bulk |
| Diode Type: | PIN |
| Wavelength: | 850nm |
| Active Area: | 1mm² |
| Response Time: | 5ns |
| Viewing Angle: | 150° |
| Package / Case: | Radial |
| Spectral Range: | 400nm ~ 1100nm |
| Responsivity @ nm: | 0.62 A/W @ 850nm |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Dark (Typ): | 1nA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SFH203PFA | 22 шт. | від 22 грн 1+: 22 грн10+: 19.8 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH203P | 2308 | від 65.74 грн 1+: 65.74 грн10+: 36.65 грн25+: 32.1 грн43+: 22.43 грн118+: 21.23 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH 203 PFA | 19732 | від 67.35 грн 1+: 67.35 грн10+: 47.37 грн100+: 34.9 грн500+: 29.36 грн1000+: 28.31 грн2000+: 26.7 грн10000+: 22.22 грн25000+: 22.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH 203 P | 1754 | від 70.08 грн 1+: 70.08 грн10+: 49.2 грн100+: 36.26 грн500+: 30.51 грн1000+: 28.63 грн2000+: 27.03 грн5000+: 25.28 грн10000+: 24.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH 203 PFA | 142 | від 70.08 грн 1+: 70.08 грн10+: 49.2 грн100+: 36.26 грн500+: 30.51 грн1000+: 28.63 грн2000+: 27.03 грн5000+: 25.28 грн10000+: 24.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
