
SMBJ10A-TR
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
SMBJ10A-TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія TVS Diodes. Корпус: SMB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SMBJ10A-TR.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 3.68 до 53.86 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | SMB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Zener |
| Power Dissipation: | 600 W |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 11.1V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 17V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 10V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 37A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SMBJ10A-TR | 23 | від 3.68 грн 1+: 3.68 грн | vdmais | Купити |
| SMBJ10A-TR | 3096 шт. | від 5.2 грн 1+: 5.2 грн10+: 4.68 грн100+: 4.16 грн1000+: 3.9 грн5000+: 3.64 грн | Віаком | Купити |
| SMBJ10A | 620 шт. | від 5.5 грн 4+: 5.5 грн10+: 5 грн100+: 4.5 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SMBJ10A | 36000 | від 15.16 грн 3000+: 15.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ10A | 6000 | від 19.58 грн 10+: 19.58 грн50+: 18.19 грн100+: 16.79 грн250+: 13.29 грн500+: 10.63 грн1000+: 9.3 грн2000+: 8.67 грн3000+: 7.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ10A | 5888 | від 22.38 грн 1+: 22.38 грн10+: 13.64 грн100+: 8.52 грн500+: 6.28 грн1000+: 5.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ10A-TR | 2225 | від 31.75 грн 1+: 31.75 грн5+: 25.6 грн10+: 23.15 грн50+: 17.91 грн100+: 15.81 грн202+: 4.76 грн556+: 4.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SMBJ10A | 5214 | від 32.17 грн 1+: 32.17 грн10+: 19.93 грн100+: 12.58 грн500+: 9.4 грн1000+: 8.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ10A-TR | 1699 | від 41.97 грн 1+: 41.97 грн10+: 25.81 грн100+: 16.44 грн500+: 13.15 грн1000+: 11.05 грн2500+: 9.37 грн5000+: 7.83 грн10000+: 7.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SMBJ10A-TR | 12091 | від 44.76 грн 1+: 44.76 грн10+: 27.56 грн100+: 17.58 грн500+: 13.27 грн1000+: 11.88 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ10A | 2990 | від 53.86 грн 1+: 53.86 грн10+: 33.5 грн100+: 21.53 грн500+: 16.37 грн1000+: 14.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
