
SMBJ30A-TR
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
SMBJ30A-TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія TVS Diodes. Корпус: SMB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SMBJ30A-TR.
Всього пропозицій
14
Ціни
від 4.64 до 54.05 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | SMB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Zener |
| Power Dissipation: | 600 W |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min): | 33.3V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 48.4V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 30V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 12.4A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SMBJ30A-TR | 18 шт. | від 4.64 грн 1+: 4.64 грн | SEA | Купити |
| SMBJ30A-TR | 80 | від 10.24 грн 1+: 10.24 грн | vdmais | Купити |
| SMBJ30A-TR | 22 шт. | від 33.3 грн 1+: 33.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SMBJ30A-TR | 2479 | від 14.67 грн 1+: 14.67 грн5+: 11.58 грн10+: 10.25 грн50+: 8.35 грн100+: 7.72 грн151+: 6.39 грн413+: 6.04 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SMBJ30A | 210000 | від 15.22 грн 3000+: 15.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 1322 | від 16.15 грн 1+: 16.15 грн10+: 10.04 грн100+: 6.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 6000 | від 19.66 грн 10+: 19.66 грн50+: 18.25 грн100+: 16.85 грн250+: 13.34 грн500+: 10.67 грн1000+: 9.34 грн2000+: 8.7 грн3000+: 7.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 3692 | від 22.46 грн 1+: 22.46 грн10+: 13.69 грн100+: 8.55 грн500+: 6.31 грн1000+: 5.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 3271 | від 30.19 грн 1+: 30.19 грн10+: 18.53 грн100+: 11.65 грн500+: 8.68 грн1000+: 7.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 3650 | від 32.29 грн 1+: 32.29 грн10+: 19.94 грн100+: 12.59 грн500+: 9.4 грн1000+: 8.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A-TR | 2480 | від 32.99 грн 1+: 32.99 грн10+: 20.5 грн100+: 14.11 грн500+: 11.72 грн1000+: 10.46 грн2500+: 8.21 грн5000+: 7.44 грн10000+: 6.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SMBJ30A | 12244 | від 40.72 грн 1+: 40.72 грн10+: 25.06 грн100+: 15.92 грн500+: 11.97 грн1000+: 10.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A-TR | 5233 | від 43.52 грн 1+: 43.52 грн10+: 26.75 грн100+: 17.04 грн500+: 12.85 грн1000+: 11.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SMBJ30A | 2970 | від 54.05 грн 1+: 54.05 грн10+: 33.63 грн100+: 21.61 грн500+: 16.43 грн1000+: 14.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити TVS Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
