
SS25FA
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
SS25FA — електронний компонент виробника onsemi, категорія Single Diodes. Корпус: SOD-123F. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SS25FA.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 23.18 до 46.37 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOD-123F |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50 V |
| Current - Average Rectified (Io): | 2A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 700 mV @ 2 A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 400 µA @ 50 V |
| Speed: | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Technology: | Schottky |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Grade: | Automotive |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Capacitance @ Vr, F: | 120pF @ 4V, 1MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Single Diodes
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
